פרויקטים בביצוע

בימים אלו הושלם פרויקט הסדרת מוקד הסיכון בצמתים אביגדור כפר וורבורג בכביש 3. הפרויקט כלל שינויים גאומטריים נרחבים, הסדרת מערכות הניקוז של הכביש, תאורת כביש. עלות הפרויקט 19 מש"ח, היזם: נתבי ישראל, המתכנן הראשי: אמי מתום, קבלן מבצע: אוליניק בע"מ, ניהול ופיקוח: אשל הנדסה בע"מ.
 

פרויקט שכולל הקמת מתחם תעשיה בשטח של כ 60 דונם עליו הוקמו 4 מבנים לוגיסטיים עבור 6 חברות מסחריות, הביצוע נמשך  כ- 18 חודשים, במסגרת הפרויקט התמודדנו עם אתגרים עצומים של ניהול לוחות זמנים תחת אילוצים שהוכתבו ע"י חברת מקורות מאחר וצמוד למגרש עובר המוביל הארצי, חברת חשמל שעבורה הונחו תשתיות לשני חדרי טרפו תת קרקעיים. בנוסף נתגלו באתר שרידים תת קרקעיים של מבנים שנקברו וחייבו אותנו בטיפולם.

בשדרות ירושלים בתל אביב מוקם פרויקט מגורי יוקרה של חברת בולוורד טרה. הפרויקט בתכנונו של האדריכל אילן פיבקו כולל 218 יח"ד ושטחי מסחר וציבור נרחבים. בפרויקט זה נקראנו לטפל לאחר שהקבלן שהתחיל את הפרויקט פשט רגל והקבלן שנכנס במקומו חברת אשטרום החל כבר בעבודה. במסגרת עבודתנו נדרשנו לטפל בכל בעיות הבינוי שנוצרו ע"י הקבלן הראשון וכן בהסדרת כל התביעות הכספיות של הקבלן הנוכחי כתוצאה מכך. החזרנו את הפרויקט מחדש ללוח הזמנים בהתאם למועדי מסירות הדירות.

היכל הזכרון הלאומי בר הרצל


היכל הזכרון הלאומי בהר הרצל

הפרויקט נועד להנציח את שמות כל חללי מערכות ישראל המונים כ - 23,500 חללים, לכל חלל יהיה נר זכרון אישי שיודלק ביום הנפילה של החלל.

הפרויקט מבחינה אדריכלית יחודי ברמה בינלאומית וכולל בטונים גלויים אדריכליים קמורים וכעורים בצורה אמורפית. פעמון האור הינו מבנה הבנוי מ 8000 לבנים בצורה אמורפית התלויה באויר מעל המבקרים, הפרויקט בביצוע והפתיחה צפויה להיות ביום הזכרון באפריל 2017.

פרויקטים אחרונים שנמסרו ללקוחות

מסגרות לטף – מעון יום

מסגרות לטף – מעון יום לילדי העובדים הזרים שנמצא בליבה של שכונת נווה שאנן סמוך לתחנה המרכזית הישנה. במקום ישנה מסגרת בסטנדרטים ראויים עבור כ 260 ילדים בגילאים 0-3. במקום הוקם מטבח מבשל המספק 5 ארוחות ביום כולל שלוש ארוחות חמות. הקמת הפרויקט נמשכה 3.5 חודשים תחת לחץ לתת מענה לפעוטות ששהו במקומות ללא  תנאים אנושיים מינימאליים. 

לב לבונטין

לב לבונטין – פרויקט מגורים זה הכולל 71 יח"ד על גבי 4 קומות מרתף חניה ושטחי מסחר הפונים לרחוב בשטח של 16,000 מ"ר. הקמת הפרויקט יצרה שינוי סביביתי אורבאני על הרחובות מסביב והביאה חיים לשכונה. יזם: לב לבונטין, אדריכל: בר אוריאן אדריכלים, קבלן אחים אבו עייאש.

ניסיון מקצועי

עם שני שותפים בעלי יותר מ 25 שנה במקצוע וכשלצידנו צוות מקצועי עם ניסיון עשיר, אפשר להגיד שעשינו כמעט הכל. התמודדנו כמעט עם כל אתגר מקצועי והנדסי אפשרי, החל מאתגרים הנדסיים של בניה מורכבת של אדריכלות יוצאת דופן, דרך התמודדות מקצועית עם קבוצות רכישה, יזמים מנוסים וכאלו שלא מנוסים, קבלנים שפשטו רגל תוך כדי פרויקט, קבלנים שהוחלפו במהלך ביצוע, יזמים שהוחלפו במהלך הביצוע, שילוב של מספר קבלנים באתר אחד ועוד'