יזמות בתמ"א 38 - התחדשות עירונית

החלטנו לנצל את הידע והניסיון שלנו בהקמת פרויקטים ליזמים אחרים ולפעול בעצמנו בתחום. יזמנו פרויקטי תמ"א 38 בשתי שיטות במסגרת הגישה הקונבנציונאלית של יזמות בתמ"א 38 וגם כמנהלת להקמה עבור הדיירים.
ביזמות מלאה, לאחר הליך שהחל לפני כמעט 4 שנים. בימים אלו אנו מתחילים את ביצוע הקמת המבנה הראשון במסגרת תמ"א 38 ברחוב בן גוריון 125 ברמת גן.

כמנהלת יזמנו פרויקט גדול של 122 יח"ד ברח' פרזון בתל אביב, במסגרת זו אנו משמשים כמנהלת פרויקט או במילים אחרות "אין אפשר להימנע מלקנות חתול בשק", המנהלת איגדה את הדיירים בשני בניינים, הכינה תב"ע מקומית שתכננה את הפרויקט ברמה מפורטת ובחרה ביחד עם הדיירים בחברה יזמית שמקימה את הפרויקט.

שיטה זו מתאימה לפרויקטים גדולים יחסית בהם אנו איננו יכולים לקחת על עצמנו את הקמת הפרויקט מחד, אך יכולים לשמש כזרוע מקצועית עבור הדיירים שדואגת להשיג עבורם שני יתרונות מרכזיים, בחירה בחברה מקצועית שתקים את הפרויקט מצד אחד ומצד שני מקסום התמורה לדיירים על ידי שימוש בידע המקצועי שלנו מבלי שאנו נהיה בעלי ענין של היזם המתחרה על הפרויקט. הידע ונסיון המקצועי שלנו בשילוב עם שיטת ייזום זו מבטיחים שתכנון הפרויקט יעשה בידיים מקצועיות ובאופן שייצור וודאות עבור הן הקבלן והדיירים כך שיישאר לנהל מו"מ רק על התמורה. שיטה זו מונעת מהדיירים ליפול למלכודות של קבלני חתימות ויזמים שמבטיחים הבטחות שווא ויוצרים מסך עשן שמבלבל את הדיירים ולא מאפשר להם לבחור נכון ביזם שיקים עבורם את הפרויקט.
 

ניסיון מקצועי

עם שני שותפים בעלי יותר מ 25 שנה במקצוע וכשלצידנו צוות מקצועי עם ניסיון עשיר, אפשר להגיד שעשינו כמעט הכל. התמודדנו כמעט עם כל אתגר מקצועי והנדסי אפשרי, החל מאתגרים הנדסיים של בניה מורכבת של אדריכלות יוצאת דופן, דרך התמודדות מקצועית עם קבוצות רכישה, יזמים מנוסים וכאלו שלא מנוסים, קבלנים שפשטו רגל תוך כדי פרויקט, קבלנים שהוחלפו במהלך ביצוע, יזמים שהוחלפו במהלך הביצוע, שילוב של מספר קבלנים באתר אחד ועוד'