השותפים שלנו

ערן גרבר
ערן גרבר

שותף ומנכ"ל חברת אשל הנדסה, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון, בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, בעל מעל ל-20 שנות ניסיון בניהול פרויקטים.
שירת 7 שנים במרכז הבינוי של צה"ל כמנהל פרויקטים וראש צוות מנהלי פרויקטים.
שימש כמנהל פרויקטים בכיר בחברת ביצוע קבלנית שם צבר ניסיון רב בארץ ובחו"ל בתחום הביצוע. התמחה בבנייה מוסדית, ציבורית ומסחרית ובנוסף הקים מבני משרדים, מרכזים לוגיסטיים, מבני תעשייה מוסכים ומבני ציבור.

אבשלום בן יעקב
אבשלום בן יעקב

בן 49 אב לארבעה, מתגורר בגדרה.
מהנדס אזרחי, בוגר הטכניון בחיפה משנת 1993, מוסמך במדינות ציבורית בהצטיינות מאוניברסיטת תל-אביב. 
בשנת 2006 ייסד את חברת אשל הנדסה ומשמש כשותף ומנכ"ל אשל הנדסה. 
מנהל פרויקטים בניה ותשתית במגוון תחומים.
חבר במספר ועדות תקינה במכון התקנים הישראלי.

התמחויות נוספות שלנו

eshel

יזמות בתמ"א 38 
אנו עוסקים מספר שנים ביזמות במסגרת תמ"א 38 להריסה ובניה מחדש, הידועה בשם תמ"א 38. הקמנו עבור דיירים מנהלת שערכה לאחרונה מכרז מקצועי ובחרה יזם שיקים מבנה על פי התכניות והאישורים שאנחנו השגנו עבורו. אנו מתחילים בימים אלו בבניית מבנה מגורים ביזמות מלאה.


קרא עוד
eshel

TURN KEY PROJECY  ניהול ותכנון וגם ביצוע
מאחורינו עשרות פרויקטים בהם נתנו גם שירותי תכנון, שיטת ניהול זו נקראת לעיתים גם תכנון כוללני או מנהלת או נתר"ה (ניהול תכנון רכש והקמה) והיא מתאימה לכל מיני גופים החל מיזמים פרטיים ועד לגופים ציבוריים, לשיטה יתרונות רבים. השיטה יכולה בנוסף לכלול את הביצוע. 


קרא עוד

ניסיון מקצועי

עם שני שותפים בעלי יותר מ 25 שנה במקצוע וכשלצידנו צוות מקצועי עם ניסיון עשיר, אפשר להגיד שעשינו כמעט הכל. התמודדנו כמעט עם כל אתגר מקצועי והנדסי אפשרי, החל מאתגרים הנדסיים של בניה מורכבת של אדריכלות יוצאת דופן, דרך התמודדות מקצועית עם קבוצות רכישה, יזמים מנוסים וכאלו שלא מנוסים, קבלנים שפשטו רגל תוך כדי פרויקט, קבלנים שהוחלפו במהלך ביצוע, יזמים שהוחלפו במהלך הביצוע, שילוב של מספר קבלנים באתר אחד ועוד'