תכנון פרויקט בראש שקט ליזם

אם כיזם את/ה לא באמת יודע איך להתמודד עם המתכננים והקבלנים, או אולי מחפש גמישות ומהירות בהליכי התקשרות עם ספקים, או מחפש מי שינהל עבורך את הבירוקרטיה או פשוט אין לך זמן ומשאבים לרכז את הפרויקט ומחפש one stop shop שירכז, ינהל ויתכנן את כל הפרויקט ואפילו יבצע אותו - אנחנו הכתובת!

אנו יודעים לעשות את כל זה ולפעול בצורה שקופה, אמינה ומהימנה עבור המזמין. התוצאה תהיה לא רק מקצועית ותשמור על איכות הנדרשת בפרויקט אלא גם מהירה יותר ואפילו זולה יותר. תקבל כתובת אחת לכל נושא ולכל שאלה, תקבל אחריות אחת לכל תוצרי התכנון. התכנון יתנהל בלוח זמנים קצר מאוד ויהיה ממוקד מטרה.

אנחנו נעסיק את כל המתכננים בפרויקט, נרכז את כל העבודה ונעביר לך מוצר תכנוני מוגמר, כאשר כל ההתקשרות נעשית דרכנו השליטה במתכננים של מנהל הפרויקט היא מלאה ולכן התכנון מתקדם הרבה יותר מהר וביותר מקצועיות.
אנו הקמנו בשיטה זו פרויקטים עבור גופים ציבוריים, עבור יזמים פרטיים ועבור קבוצות רכישה.

אנו בוחרים רק יועצים מנוסים מאוד, שמכירים ויודעים לעבוד אחד עם השני, הם מכירים את שיטות העבודה שלנו ויודעים לספק לנו את התוצרים הנדרשים בלוח זמנים מהיר. 

ניסיון מקצועי

עם שני שותפים בעלי יותר מ 25 שנה במקצוע וכשלצידנו צוות מקצועי עם ניסיון עשיר, אפשר להגיד שעשינו כמעט הכל. התמודדנו כמעט עם כל אתגר מקצועי והנדסי אפשרי, החל מאתגרים הנדסיים של בניה מורכבת של אדריכלות יוצאת דופן, דרך התמודדות מקצועית עם קבוצות רכישה, יזמים מנוסים וכאלו שלא מנוסים, קבלנים שפשטו רגל תוך כדי פרויקט, קבלנים שהוחלפו במהלך ביצוע, יזמים שהוחלפו במהלך הביצוע, שילוב של מספר קבלנים באתר אחד ועוד'