תשתיות

בתחום התשתיות פעלנו לאורך השנים, החל משנת 2012 החלטנו לפתח תחום זה בצורה משמעותית ומאז אנו עובדים באופן רציף עם נתיבי ישראל, רכבת ישראל ורשויות מקומיות בתחום הפיתוח וחידוש תשתיות עירוניות.

המיוחד בפרויקטים אלו שכמעט תמיד יש צורך בביצוע עבודה באזור פעיל. תכנון חלקי העבודה ושלבי הביצוע בצורה נכונה יכתיב את איכות התוצאה הסופית.
אלמנט משמעותי נוסף הינו תאום עם רשויות אחרות ובעלי מגרשים סמוכים. היכולת למצוא שפה משותפת להבין את הבעיות להציג את הפתרונות הנכונים יכול לחסוך חודשים של עבודה תכנונית. מאפיין אחרון הוא התאמת הפתרונות ההנדסיים הנכונים למקרים. 

לא אחת נתקלנו שהצעות תכנון שהיו מצוינות אבל לא ניתנות לביצוע. בזכות הידע המקצועי והניסיון האישי של השותפים בביצוע אנו יודעים לזהות את המקומות בהן נדרש פתרון מסוים וכן את היכולת להציע פתרונות חלופיים במקרים של אתגרים תכנונים.


ניסיון מקצועי

עם שני שותפים בעלי יותר מ 25 שנה במקצוע וכשלצידנו צוות מקצועי עם ניסיון עשיר, אפשר להגיד שעשינו כמעט הכל. התמודדנו כמעט עם כל אתגר מקצועי והנדסי אפשרי, החל מאתגרים הנדסיים של בניה מורכבת של אדריכלות יוצאת דופן, דרך התמודדות מקצועית עם קבוצות רכישה, יזמים מנוסים וכאלו שלא מנוסים, קבלנים שפשטו רגל תוך כדי פרויקט, קבלנים שהוחלפו במהלך ביצוע, יזמים שהוחלפו במהלך הביצוע, שילוב של מספר קבלנים באתר אחד ועוד'